top of page

OFERTA BLACKSTAR+

 

 

 

Innowacyjne kotły na  pellet z Danii

 

 

Innowacyjne podejście do kotłów pelletowych Stokercloud  

w systemie “ Inteligentnego domu”

 

 

MOCE 12-16-25 kW

Zasobnik na pellet 280, 380L

Płynna modulacja 10-100%

Automatyczne czyszczenie palnika

Pół-Automatyczne czyszczenie wymiennika

Kontrola poprzez Tablet 10 cali oraz ON-LINE

Kompresja popiołu

W STANDARDZIE!!!
 

Blackstar Plus charakteryzjuje się  kompaktowymi wymiarami, modułowością oraz wygodą użytkowania. Zastosowane technologie spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta

 

Stokercloud

https://stokercloud.dk/


 

Modułowa konstrukcja:

Możesz wybrać czy zasobnik ma być z lewej czy z prawej strony, standardowy o pojemności 280L lub 380L. Możesz również wybrać zbiornik na pellet o większej pojemności, który może być na przykład za ścianą garażu.


 

System spalania.

Kotły są wyposażone w niezawodne palniki na pellet z  płynną regulacją mocy 10-100%  co powoduje płynną oraz optymalną pracę kotła. Dzięki aplikacji StokerCloud mamy możliwość  monitorowania pracy palnika oraz korekcji ustawień.

Możesz zdecydować czy kocioł ma pracować więcej na minimalnej mocy czy na maksymalnej co w połączeniu z bardzo zaawansowanym algorytmem pozwala na optymalne spalanie, oszczędności i komfort..

 

Palnik RTB

Palnik z wewnętrznym podajnikiem, czujnikiem płomienia a także z system czyszczenia palnika kompresorem powoduje doskonałe parametry spalania oraz bezobsługowość.  Bezstopniowa regulacja 10-100% zapewnia płynną pracę i odpowiednią moc dla twoich potrzeb.


 

Wymiennik kotła

Nowoczesny wymiennik kotła z pionowym wymiennikiem 3 ciągowym oraz systemem zawirowywaczy pozwala osiągnąć kotłu doskonałe parametry 94-95% sprawności oraz 5 klasę emisji.  Pół-automatyczny system czyszczenie wymiennika pozwala na szybkie czyszczenie kotła. Kocioł wymaga czyszczenia każdorazowo przy uzupełnianiu paliwa, średnio raz na tydzień lub 2 tygodnie.

 

Kompresja popiołu

Kocioł posiada wygodny pojemnik na popiół. Dzięki kompresji popiołu opróżnisz go po spaleniu 2 do 3 ton pelletu.
 

Sterownik-Ekran 8"

 

 • Dotykowy

 • Intuicyjny pulpit nawigacyjny

 • Ustawienia temperatury kotła oraz timer

 • Ustawienia priorytetu CWU oraz timer

 • Kontrola PID

 • Redukcja Nocna i Harmonogram

 • Kompensacja pogodowa

 • Kontrola stref pogodowych

 • Wewnętrzne kontrolery stref odniesienia

 • Kontrola O2 (opcja)

 • Sterowanie pompą CO i CWU

 • Kontrola solarów

 • Monitorowanie poziomu pelletu

 • Wykresy zużycia

 • Wykresy operacyjne

 • Powiadomienia e-mailem i SMS-ami oraz wiadomości alarmowe

 • I wiele innych

 
 

 1. Czyszczenie palnika odbywa się za pomocą sprężonego powietrza  i jest wyjątkowo efektywne. Znacznie ogranicza prace związane z utrzymaniem kotła oraz palnika w czystości

 2. Mechanizm czyszczenia kotła  znajduje się na górze i dzięki temu łatwo można poruszyć dźwignią  co powoduje, że kocioł jest wydajny i utrzymywany w czystości.

 3. Automatyczne odpopielanie z kompresją popiołu pozwala na  opróżnianie popielnika po spaleniu   2000-3000 kg pelletu. Zapewnia to minimalną konieczność opróżniania i czyszczenia popielnika.

 4. Mechanizm odpopielania

 5. Pionowy wymiennik kotła, rozwiązanie  to zapewnia, że ​​w rurach nie ma osadu a wszystkie sadze  spadają do popielnika podczas czyszczenia kotła.

 6. Sonda lambda (opcja) zapewnia optymalne spalanie przez ciągłe regulowanie stosunku powietrza do paliwa

 7. Zawartość wody w kotle jest minimalna, co zapewnia stabilne i szybkie nagrzewanie kotła. Ponadto ma pozytywny wpływ na zużycie pelletu  w czasie letnim gdy tylko woda sanitarna jest podgrzewana.


 

StokerCloud - Sterowanie i Diagnostyka

Stokercloud to narzędzie do obsługi oraz monitorowanie Twojego kotła on-line. Publikując status swojego kotła w trybie online, nasi klienci mogą zdalnie monitorować i obsługiwać swój system; a także korzystać z wszelkich aktualizacji oprogramowania lub powiadomień o alertach 24/7 za pośrednictwem wiadomości e-mail i / lub opcjonalnie wiadomości tekstowych. Ponadto klienci w wybranych obszarach mają możliwość zawarcia umowy serwisowej z autoryzowanym sprzedawcą w celu monitorowania online i aktywnego wsparcia technicznego. Dzięki stokercloud instalatorzy są w stanie śledzić kluczowe wskaźniki wydajności systemu i wprowadzać niewielkie zmiany w celu optymalizacji i zapewnienia ciągłej pracy systemu przez wiele lat. Przyłącz się do rodziny Stokercloud!

Co to jest StokerCloud?

StokerCloud to internetowe narzędzie, które pozwala Tobie lub Twojemu serwisować  monitorować, obsługiwać i optymalizować kocioł na pelet ON-LINE

https://stokercloud.dk/

 

 

Dlaczego StokerCloud?

Dzięki StokerCloud możesz otrzymywać nowe aktualizacje sterownika, łatwo obsługiwać Twój kocioł z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

 

Dla naszych dealerów i dostawców usług StokerCloud jest sposobem na zapewnienie wyjątkowej obsługi w efektywny sposób. Dealerzy mogą nawiązywać z klientami 24/7 umowy serwisowe i otrzymywać powiadomienia pocztą e-mail lub SMS-em, jeśli w kotle klienta wymagana jest jakaś interwencja. Co więcej, serwis może zdalnie rozwiązywać problemy lub wprowadzać zmiany w systemie, albo przed wizytą, albo w jej zastępstwie.

 

Jak to działa? ... Jest to wyjątkowo proste!

Wystarczy podłączyć bezprzewodowy ekran V13 do swojej sieci internetowej i określić numer seryjny kontrolera i numer hasła w aplikacji V13. Następnie przejdź na stronę www.stokercloud.dk i zaloguj się, używając numeru seryjnego kontrolera i hasła, aby zarejestrować swój system za pomocą stokercloud.

                               Moce: 10/16/25 kW                                                 zasobnik o max pojemności 140-150kg                 zasobnik o max pojemności 190-210kg

                 Wymiary: 490x980mm głębokości                                      Łączne wymiary: 980x980mm                         Łączne wymiary: 1240x980mm głębokości

 

 

 

Kliknij poniższe przyciski by dowiedzieć się więcej.

 

BS+ v16 screen dof .jpg
BS+ v16 cut through side view 1000px.png
BS+ v16 + 280 1000px.png
BS+ v16 + 380 hopper 1000px.png
BS+ v16 + 280 1000px.png
BS+ v16 front view.jpg
bottom of page